Březen 2012

KATTY!!

24. března 2012 v 19:24

pozastavení pokračuje....

POZASTAVENO

14. března 2012 v 11:18
POZASTAVUJU Z DŮVODŮ NÁSLEDUJÍCÍCH:

 1. MÁM ZARACHA
 2. UŽ MĚ TO MOC NEBAVÍ
 3. NEMÁM ŽÁDNÉ NÁPADY
 4. NEVÍM CO DO ČLÁNKŮ
 5. NENÍ NIC NOVÉHO
 6. NENÍ NIC ZAJÍMAVÉHO
 7. VENKU JE VĚTŠÍ ZÁBAVA
 8. U SERIÁLŮ A FILMŮ JE TAKY VĚTŠÍ ZÁBAVA¨
 9. MUSÍM SE UČIT
 10. NOVÁ MUZIKA TAKY NENÍ
TOŤ MOJE DESATERO POZASTAVENÍ...PÁÁÁÁ :** AnoShek

Stefan Salvatore s Justinovou patkou =´D

11. března 2012 v 16:02

Já z toho fota prostě nemužu!! :´D

Rychlá soutěž

11. března 2012 v 13:12
Poznáte kolik prstů a ruk je na tomto obrázku?

422465_10150600348725698_243912465697_9304453_72453541_n_large

pokud ani napište :

adresa vašeho webu:
přezdívka:
odpověď:

MÓDA,MÓDA A ZASE MÓÓÓDA

11. března 2012 v 13:07
426217_198498283589822_164191040353880_285588_1488145046_n_large

418015_337381119641249_100001080904210_913346_695362543_n_large

Tumblr_m0b9jy6pey1rp2typo1_500_large

Hk8_billiejeanstyle_large

Cute-fashion-girl-kfashion-ulzzang-favim.com-329165_large

Tumblr_m0bilx27qn1r6ob4ko1_500_large


ZDROJ: WE♥IT

DEATH NOTE InFO

10. března 2012 v 13:48
Death Note - L PNGDeath Note (česky Zápisník smrti, japonsky デスノート, Desu Nóto) je japonská manga, kterou napsal Cugumi Ohba a nakreslil Takeši Obata(ilustrátor mangy Hikaru no Go). Příběh se poprvé objevil v časopise Šónen Jump na konci roku 2003 a později začal vycházet jako tankóbon s celkem 12. díly. V roce 2006 vzniklo 37. dílné anime zpracování, v tomtéž roce pak hraný film (rozdělený na dvě části) a v roce 2008 další, v létech 2007 a 2008 dva anime filmy a několik her pro Nintendo DS konzoli. V americe se manga několikrát umístila v žebříčku nejprodávanějších titulů.
Příběh sleduje středoškolského studenta, Lighta (Laita) Yagamiho, který najde tajemný zápisník s nadpřirozenou mocí. Tento deník původně patřil šinigami (bohu smrti), Ryukovi, který jej záměrně upustil do světa lidí. Majitel zápisníku je schopen zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a tvář.Light (Lait) se rozhodne očistit svět od zla a stvořit nový svět ve kterém bude vládcem, proto začne zabíjet zločince a potírat veškerou kriminalitu. Jeho činnosti si však brzo všimne policie a s ní i světoznámý detektiv, přezdívaný L.

Příběh anime a mangy Death Note

Hlavní hrdina příběhu, Light Yagami, je velmi inteligentní a nadaný středoškolský student (později student vysoké školy). Lightjednoho dne našel na dvoře školního pozemku černý sešit, označený jako "Zápisník smrti" (Death Note), který do světa lidí úmyslně upustil bůh smrti (šinigami) jménem Rjuk. Light zjistil (z pravidel, které byly napsány v zápisníku), že majitel tohoto sešitu dokáže zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a obličej. Po prvotní nedůvěře se Light přesvědčil, že zápisník funguje a záhy se rozhodl stvořit Nový svět, ve kterém neexistuje kriminalita a všichni zločinci jsou okamžitě potrestáni. Light proto začal do zápisníku psát jména všech zločinců, kteří byli ohlášeni v televizních zprávách a ti pak okamžitě zemřeli na srdeční selhání.
Brzy se Lightovi ukáže bývalý majitel zápisníku - šinigami Rjuk - a od té doby s ním zůstane sleduje každý jeho krok. Zároveň se ale o nezvykle vysokém počtu mrtvých zločinců dozví policie a s ní i vrchní policejní vyšetřovatel Sóčiro Yagami, Lightův otec. Ten, společně s dalšími policisty, začne pátrat po Kirovi (přezdívka, kterou veřejnost dala bytosti, která stojí za tímto případem). Light, resp. Kira, pomocí otcova počítače zjišťuje aktuální informace přímo od policie a tak se mu daří s vyšetřovateli držet krok. Záhy byl povolán světoznámý detektiv zvaný L. Tento tajuplný detektiv začal naKirově případu pracovat s policií inkognito a brzy zjistil, že Kira pochází z Japonska a dokáže zabíjet pouhou myšlenkou. Light v "L"ovi vidí největšího nepřítele a hrozbu a zahají tak plán, jak ho zabít.
Light Yagami

Hlavní postavy anime a mangy Death Note

 • Light Yagami (japonsky 夜神 月, Jagami Raito) -Light je velmi inteligentní, oblíbený a atleticky založený 17-letý student. Poté, co najde Zápisník smrti, který v lidském světě pohodil šinigami Rjuk, rozhodne se využívt zápisník k zabití všech zločinců. Získá přezdívku Kira (odvozeno od anglckého slova killer - zabiják). Jeho cílem je zbavit svět zla a vytvořit utopii, ve které bude vládnout.
 • L (japonskyエル, Eru) - Detektiv L spolupracoval s policií na Kirově případu. On sám byl největšímLightovým nepřítelem. Měl velmi velké dedukční schopnosti a inteligenci. L má mnoho výstředností, jako je jeho podivný způsob sezení, neustálá chuť na sladké a držení předmětů zvláštním způsobem. Často při vyšetřování používal drastické strategie, kterými dokázal pronásledovaného velmi překvapit. Při několika příležitostech se veřejně zmínil o svých slabinách. Vsadil svůj vlastní život, aby se dostal ke Kirovi a přilákal ho do pasti.
 • Misa Amane (japonsky弥 海砂, Amane Misa) - Misaje populární idol a držitelka druhého zápisníku smrti. Je naivní, nedospělá a často o sobě mluví ve třetí osobě, ve snaze být roztomilá. Obdivuje Kiru, protože zail vraha jejích rodičů a poté co zjistí Lightovu totožnost se do něj zamiluje. Light jí však pouze využívá pro své plány, protože Misa má, kromě zápisníku smrti i šinigamiho oči s nimiž je schopna vidět jméno a věk každé osoby, na kterou se podívá.
 • Watari - Záhadný "L"ův prostředník. Z počátku příběhu jediný, kdo může L kontaktovat přímo. Kromě toho jej finančně zajišťuje. Před začátkem příběhu vlastnil v Angliisirotčinec pro nadané děti.
 • Kisuke Urahara (nazýván také Kloboučník) - bývalý shinigmi a kapitán 12. divize, vlastník Urahara Shop, kde se dají zakoupit potřeby pro shinigami, jeho zanpakuto se jmenuje Benihime
 • Mello (japonskyメロ, Mero) - Mello byl sirotek, který spolu s Nearem vyrůstal ve Watariho sirotčinci pro nadané děti. Stejně jako Near byl Mello jedním z kandidátů na nástupce L. Podobně jako L má slabost pro sladkosti, především čokoládu. Přestože je Mello inteligentní, jehoemoce ho často dokážou velmi rozrušit.
 • Near (japonskyニア, Nia) - Near byl první kandidát, který měl nahradit L a sám se podílí na vyšetřování Kiry. Měl spoustu vlastností jako L. Např. si často hraje s kostkami nebo se svými vlasy a hračkami. Také sedí neobvyklým způsobem, který se podobá L, avšak s nepatrným rozdílem. Spojil se s Mellem, aby porazili Kiru, ale Mello se proti němu obrátil. Near pak získal podporu vlády Spojených států a vytvořil speciální skupinu pro boj s Kirou (zkráceně SPK).

Death Note (Zápisník smrti) a jeho funkce

Death Note (Zápisník smrti)Zápisník Smrti může zabít všechny lidi jejichž jméno je napsané v zápisníku. Všechny Zápisníky Smrti se řídí stejnou sadou pravidel jako ostatní. Ryuk napsal pět nejzákladnějších pravidel o moci zápisníku. Napsal pravidla v angličtině, protože věřil, že je to nejpopulárnější jazyk na světě. Tato pravidla jsou následující:
 • Člověk, jehož jméno je zapsáno v zápisníku, zemře.
 • Tak se nestane, pokud pisatel nevidí v duchu tvář dané osoby. Tím je zajištěno, že lidem stejného jména se nic nestane.
 • Do čtyřiceti sekund po napsání jména je možno specifikovat příčinu smrti.
 • Když se tak nestane tak osoba zemře na srdeční infarkt.
 • Po zapsání příčiny smrti se detaily musí napsat do 6 minut a 40 sekund.
toto jsem našla na jednom webu pro manga.. .

Dokonalý ♥ sekai ♥♥♥

10. března 2012 v 13:11
Našla jsem uplně dokonalý video ;) sekai--- URČO MRKEJTE ;) Z NĚKTEREJCH ČÁSTÍ FAKT NEMUŽU XD X´D


ZDROJ:KLIK

Anime- novej seriál

10. března 2012 v 13:00
Začala jsem sledovat docela novej seriál (2011) jmenuje se Sekai. Je to prča no :D. Ale mám problém se stažením 2. série. :(( Nepomůžete?? pls..!

obrázky z sekai-ichi-

Duchové aneb TRAPNÉ RETUŠE

7. března 2012 v 19:26
Existují duchové? Jestli ano za jakým účelem? Chtějí nám něco sdělit?

Asi každý si někdy dal takovou otázku. Někdo dokonce řekl že duchy viděl. Dost mě pobavily fotografie na kterých jde až hrůzostrašně vidět náznaky Photoshopu, Photofilru a dalších programů, které klidně mohou být instalovány do mobilních telefonů. Nevím, o co jde lidem. Chtějí nejspíše se vychloubat fotkami, které se dostanou do medií a poté se dále vychloubat svým přátelům. Pokud to opravdu tak je, tak je to trapné a nevím koho zajímají fotky na kterých jde tak příšerně vidět retuše! A také nechápu lidi kteří těmto fotkám věří!

Anime!! O_o

5. března 2012 v 20:49
Zamilovala jsem si japonský anime! ♥ je prostě super! nejlepší Vampire Knight, Death note,... a takový samo sebou jsem si koupila i komiks =D.. Maximum Ride! Užasné prostě!!
Death note obrázky:
Z toho výš nemužu... :D :D

Vampire knight: